Список членів федерації станом на 01.02.2019 року
Контакты - Списки членов турклубов
09.02.2019 10:24

П.І.П.

Спортивний клуб/вид туризму

1

Дринов I.В.

СК Металург (президія)

2

Штіфман О.Г.

Івченко-Прогрес (презид.)

3

Бебешко С.Я.

КЗ «Центр туризму» ЗОР

4

Некрасов С.А.

Пішохідний (президія)

5

Рогатіна Я.О.

Пішохідний (президія)

6

Телевна Н.О.

Гірський (президія)

7

Пиптюк П.Ф.

КЗ «Центр туризму» ЗОР

8

Дябло Т.Г.

Гірський (президія)

9

Владіміров І.П.

ГК Підйом (президія)

10

Циганова Н.В.

Водний (президія)

11

Касьянов Ю.В.

Вело туризм (президія)

12

Коренський С.О.

СК Металург (президія)

13

Янущенко Д.В.

КЗ «Центр туризму» ЗОР

14

Дворниченко С.В.

Гірський (президія)

15

Коваленко Ю.О.

СК Металург (президія)

16

Богатая О.Л.

Пішохідний (президія)

17

Мельнічук Б.О.

Пішохідний (президія)

18

Хомякова О.М.

стк Едельвейс (президія)

19

Грицаченко В.В.

4 турист (президія)

20

Горемикін Є.О.

ЗОТШ ТСОУ(вітрильний)

21

Мовчан М.А.

Гірський туризм

22

Коляда Є.Є.

стк Едельвейс

23

Данілевський Д.С.

стк Едельвейс

24

Ясинська В.В.

КЗ «Центр туризму» ЗОР

25

Разаренова Л.І.

стк Едельвейс

26

Решетняк Л.В.

стк Едельвейс

27

Степанець А.С.

стк Едельвейс

28

Гордієнко А.Г.

стк Едельвейс

29

Дуков В.Д.

Гірський туризм

30

Рякина Н.В.

Гірський туризм

31

Оношко А.О.

Пішохідний, гірський

32

Мальцев Д.Б.

Гірський туризм

33

Волков Д.А.

Вело туризм

34

Шевченко О.М.

Гірський туризм

35

Жаков О.В.

Гірський туризм

36

Гладченко Г.Л.

Гірський туризм

37

Зетченко А.О.

КЗ «Центр туризму» ЗОР

38

Удод М.О.

Гірський туризм

39

Атанай С.Г.

КЗ «Центр туризму» ЗОР

40

Сало Ю.О.

КЗ «Центр туризму» ЗОР

41

Лісний Д.В.

4 турист (горний)

42

Кіріченко В.В.

ЗОТШ ТСОУ(вітрильний)

43

Анциферов С.В.

Вітрильний туризм

44

Лисенко В.М.

ЗОТШ ТСОУ(вітрильний)

45

Мельниченко В.С.

СК Металург (вітрил.)

46

Дериглазов В.Л.

СК Металург (вітрил.)

47

Пономаренко О.В.

Діфферент

48

Товсопятко Ф.Ф.

ЗНУ «Олімп» пішохідний

49

Брус М.Д.

КЗ «Центр туризму» ЗОР

50

Некрасов І.С.

Пішохідний туризм

51

Завгородня Т.Г.

КЗ «Центр туризму» ЗОР

52

Кулепова Є.О.

ЕЦТКС пішохідний

53

Скупой О.С.

ЕЦТКС пішохідний

54

Горемикін О.А.

ЗОТШ ТСОУ(вітрильний)

55

Беляев А.Ю.

СК Металург (вітрил.)

56

Бобченко Ю.С.

Вітрильний туризм

57

Задворный Н.Н.

СК Металург (вітрил.)

58

Зайцев С.Е.

СК Металург (вітрил.)

59

Коваленко А.О.

СК Металург (вітрил.)

60

Коробко І.С.

 

61

Красько І.Ю.

СК Металург (вітрил.)

62

Красько Ю.С.

СК Металург (вітрил.)

63

Михеев Р.А.

СК Металург (вітрил.)

64

Нарбут Ю.А.

СК Металург (вітрил.)

65

Оплачко Д.С.

СК Металург (вітрил.)

66

Остапенко Д.М.

СК Металург (вітрил.)

67

Попов М.В.

СК Металург (вітрил.)

68

Рагулин С.А.

СК Металург (вітрил.)

69

Рагулин А.Є.

СК Металург (вітрил.)

70

Резниченко В.А.

СК Металург (вітрил.)

71

Сергієнко К.С.

-

72

Скляр В.Н.

СК Металург (вітрил.)

73

Слюсаренко О.С.

 

74

Страдс Е.В.

СК Металург (вітрил.)

75

Тимошин В.Ю.

СК Металург (вітрил.)

76

Ткачук А.Т.

-

77

Турчін С.Ю.

Яхт-клуб «Белгород-Днестровск»

78

Царенко І.А.

Гірський туризм

79

Чимбарь Є.В.

СК Металург (вітрил.)

80

Чуприна А.В.

СК Металург (вітрил.)

81

Шандрук О.В.

-

82

Новікова А.О.

стк Едельвейс

83

Сабадаш С.А.

стк Едельвейс

84

Остроухова Т.А.

стк Едельвейс

85

Метельцин С.Ю.

4 турист (горний)

86

Барсуков Г.Б.

Яхт-клуб «Белгород-Днестровск»

87

Леутський А.В.

Яхт-клуб «Белгород-Днестровск»

88

Баюш О.Ю.

Яхт-клуб «Белгород-Днестровск»

89

Надежкін М.О.

Яхт-клуб «Белгород-Днестровск»

90

Кушнір Р.І.

СК Металург (вітрил.)

91

Шайтанов А.С.

ЗОТШ ТСОУ(вітрильний)