Физдиспансер
Документы - Остальное
21.04.2010 17:58

ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ УКРАЇНИ

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ
засіда
ння Виконкому 21.02.2009, №02

* * *

7. Слухали Соколова В.А.: Рекомендації щодо проходження медичного огляду у фізкультурних диспансерах для спортивних туристів.

ПОСТАНОВА
Виконкому Федерації спортивного туризму України по п.7

1.З метою дотримання Положення про медичне забезпечення спортивно-масових заходів, затвердженого Наказом МОЗ України від 27.10.08 за №614 та виконання Наказу Мінсім’ямолодьспорту від 17.11.08 за № 4557, взяти за основу порядок проходження медичного огляду у фізкультурних диспансерах (координати диспансерів додаються) для спортивних туристів, який запропанований і здійснюється Чернівецькою, Дніпропетровською та Львівською обласними ФСТ:
До 1 грудня поточного року президія територіальної федерації спортивного туризму (осередку ФСТУ) затверджує календар змагань і списки збірних команд за видами туризму на наступний рік і подає його з супроводжувальним листом до обласного Управління у справах сім’ї, молоді та спорту. Управління списки збірних команд з усіх федерацій та видів спорту направляють до обласного фізкультурного диспансеру, який веде нагляд за спортсменами усієї області. Спортсмени повинні не менш 2 разів у рік пройти огляд з занесенням показників у медичну картку.
В федерації спортивного туризму за явку членів збірних відповідають тренери або голови комісій з виду туризму. Після того, як спортсмени пройшли диспансеризацію, лікар затверджує іменні заявки, у які включені вказані спортсмени, вже без їх присутності. Як показує досвід, перед всеукраїнськими змаганнями всі спортсмени проходять медичний огляд. Для проходження огляду необхідно близько 4 годин.
2. Довести до відома осередків дислокацію диспансерів в Україні.
3. Зобов’язати територіальні осередки ФСТУ дотримуватися виконання необхідних вимог для своєчасного проходження диспансеризації.
Віце-президент,
відповідальний секретар ФСТУ В.А.Соколов